Yönetim Ekibi

Hüseyin Latifoğlu

Hüseyin Latifoğlu, CEO

Hüseyin Latifoğlu (Tokat, 1962), otuz yılı aşkın bir sektör tecrübesiyle, Mart 2019 itibariyle Triplestar Fuel Services ve İstanbul Jet’e Genel Müdür olarak atanmıştır. Kabataş Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Latifoğlu, iş hayatına 1986 yılında Shell Türkiye’de Perakende Satışlar Bölge Satış Mümessili olarak başlamıştır. Shell Türkiye’de Havacılık Müdürü, Perakende Satışlar Bölge Müdürü ve İkmal Müdürü olarak görev aldıktan sonra Shell Güney Avrupa İkmal Müdürü, Shell Gaz (LPG) Türkiye Genel Müdürü ve Shell & Turcas A.Ş. İkmal ve Dağıtım Direktörü görevlerinde bulunmuştur. 2009 yılında Turkuaz Petrol Genel Müdürlüğünü üstlendikten sonra 2010 yılında Lukoil Jet Türkiye Ltd Genel Müdürü olarak atanmıştır. Kendisi 2011 yılından bu yana Lukoil Türkiye’de İkmal, Toplu Satışlar, Havacılık ve Kimya’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Hüseyin Latifoğlu evli ve bir çocuk babasıdır. 

Güven İlter

Güven İlter, CFO

Güven İlter (Istanbul, 1965) Şubat 2019 itibariyle Triplestar Fuel Services ve İstanbul Jet’e Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Robert Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği sonrasında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nü bitiren İlter, iş hayatına 1987 yılında Price Waterhouse İstanbul ofisinde denetçi yardımcısı olarak başlamıştır. Price Waterhouse İstanbul ve Budapeşte ofislerinde denetim ve bilgisayar denetimi müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra The Chase Manhattan Bank, ABB Elektrik Sanayi A.Ş., Ayaydın-Miroglio Grubu ve Esas Holding de dahil olmak üzere mali ve operasyonel yönetim görevlerinde bulunmuştur. İlter’in ayrıca SAP R/3 ve Oracle E-Business Suite uygulamalarında proje yöneticiliği de bulunmaktadır. Kendisi 2012 yılından bu yana Grant Thornton İstanbul ofisinde Danışmanlık Hizmetleri Direktörü olarak görev yapmıştır. Ağırlıklı olarak şirket değerleme ve özel durum tespit çalışmaları yaptığı sektörler arasında havacılık, enerji, tüketim malları, lojistik, finans ve telekomünikasyon bulunmaktadır.

Güven İlter evli ve iki çocuk babasıdır. 

Yaşar Erşahin

Yaşar Erşahin, COO

Yaşar Erşahin (Afyon, 1985) Haziran 2018 itibariyle Triplestar Fuel Services ve İstanbul Jet’e Operasyondan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu olan Erşahin, eğitimine İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisansı ile devam etmiştir. İş hayatına Eroğlu Holding Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak başlamıştır. Sonrasında Colin’s firmasında Özel Kalem Müdürü olarak 3 yıl görev almıştır. 2015 yılında İstanbul Yeni Havalimanında İcra Kurulu Genel Sekreteri olarak kariyerine devam etmiştir. Havalimanın inşaatından işletmesine yönelik bütün planlamalarının yönetiminde ve organizasyonunda görev yapmıştır.

Yaşar Erşahin evlidir. 

create a website for free
Istanbul Jet Ekibi

© Copyright 2019 Triplestar Fuel Services